UWAGA! WAŻNA INFORMACJA!

Drodzy Parafianie i Goście! Decyzją Biskupa Jana Kopca, ordynariusza gliwickiego, w trosce o wspólne dobro, zdrowie i bezpieczeństwo, wszystkie Msze Święte z udziałem wiernych zostają odwołane. Zamówione intencje mszalne będą odprawiane zgodnie z planem w naszej kaplicy domowej, bez udziału wiernych.

Czytaj: DEKRET BISKUPA GLIWICKIEGO

Jednocześnie informujemy, że nasza kancelaria domowa i parafialna pozostanie zamknięta.

W pilnych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny - nr telefonu: 32 281 15 33 bądź mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prosimy o stosowanie się do ogólnych zaleceń, będziemy informować o wszelkich zmianach.

Polecajmy we wspólnych i indywidualnych modlitwach naszą Wspólnotę parafialną, diecezję i wszystkich dotkniętych epidemią wirusa, służbę zdrowia, wszystkich zaangażowanych w wysiłki mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa. Zachowajmy spokój i zdrowy rozsądek, w miarę możliwości nie opuszczajmy domu.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Używane są one w celach statystycznych oraz by ułatwić korzystanie z serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z obowiązującym prawem i aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zgodnie z Rozporządzeniem Unii Europejskiej o Ochronie danych Osobowych (RODO) informujemy, że żadne dane osobowe użytkowników nie są zapisywane ani przetwarzane przez naszą stronę inernetową, Polityka prywatności